Üyelik Girişi
 
Loading
  Site içinde ara
 
Anket
KAHTA'YI NASIL TAKİP EDİYORSUNUZ?

Basında Kahtanet

Basında kahtanet.com sitesi

 PC NET DERGİSİ KAHTANET'İ TANITTIRDI


Türkiye'nin en çok satan Bilgisayar ve İnternet dergisi  PC net, Her ay Türkiye'den en güzel siteleri sayfalarına taşıyarak tanıtmakta. PC NET dergisi Mart_2003, Sayı: 66 deki sayısında sitemize yer verdi. Her ay "Piri Reis'in Seyir Defteri"   adlı köşesinde web adreslerini tanıtan dergi,  sayfasında "Kahta ve Nemrut Web Adresi" sloganı olarak faaliyet gösteren,  www. kahtanet.com sitemize de yer vererek tanıtımını  yaptı. Sitemizin yayına başladığı ilk görünümü de veren dergi, Türkiye'nin en çok satan Bilgisiyar ve İnternet dergisi konumunda. PC net dergisine sitemizi ve ilçemizi tüm Türkiye'ye tanıtan bu yayınından dolayı teşekkür ediyoruz.Sitemizin ilk yayınlandığı şeklinin, PC net Dergisi
'ndeki yayınlanmış görünümü.

ZAMAN GAZETESİNDEN TAM SAYFA

Zaman Gazetesi
, Turkuaz ekinde sitemize ve Kahta'ya tam sayfa ayırdı.
Türkiye'nin en saygın ve en çok satılan
Gazetelerinden olan Zaman Gazetesi, Sitemizdeki bilgilerden de harekete geçerek, Kahta ilçesi, Nemrut ve Delileri ile ilgi okumaya doyamayacağınız güzel bir haber-magazin sayfası hazırladı. Zaman Gazetesinin haftalık olarak verdiği Turkuaz ekinde tam sayfa yayınlanan "Kahta'nın Delisini Nemrut'a Değişmem" adlı yazıda ilçemiz ile ilgili çok güzel tespitlerde bulunulmuş. Hakan Yılmaz'ın (böylesine güzel bir yazısından dolayı tüm Kahtalılar adına teşekkür ediyoruz) kaleme aldığı Haber- Magazin şeklindeki bu yazıda, www. Kahtanet.com sitemizin ilçe ve deliler ile ilgili sayfalarına da yer vermiş. Bu yazının tamamı zevkle okuyacağınızı umuyoruz ve sizler için yazının tam metnini yayınlıyoruz.
Okumak için burayı tıklayınız. 

 KAHTANET ULUSAL BASINDA...

Yaklaşık 4yıldan fazladır faaliyette olan, Kahta ilçemizi tüm dünyaya bilgisyar ortamında tanıtmayı amaç edinen siteniz kahtanet.com, şimdi de ulusal basına haber oldu. Türk ulusal basınının önemli yayınlarından biri olan Türkiye Gazetesi web sayfamızı haber konusu yaptı. Sitemizde yer verdiğimiz "Ünsüzler" sayfasındaki delileri konu aldı ve sitemize geniş ıer verdi. 2 Ağustos 2003 Cumartesi günkü gazete sayfasının yaklaşık 1/4 ayıran gazete, kahta ve sitemiz hakkında da geniş bilgilere yer verdi. Türkiye Gazetesi'ndeki haberin görünümü

Gazete özetle şunları yazdı: "Adyıaman'ın ünlü ve ünsüzlerine yer veren site, büyük ilgi görüyor. Şu ana kadar 7800 (2 Ağustos 2003 tarihi itibarı ile) kişinin ziyaret ettiği site, Kahta ilçesini ve Nemrut tarihi eserlerini tanımak isteyenlere rehberlik ediyor. Sitede Kahta ilçesi ile ilgi aradığınız her türlü bilgiıe ulaşmak mümkün. Sitede en büyük ilgiyi deliler sayfası çekiyor. Site sahibinin verdiği bilglerde, deliler sayfası için şunları söyledi: "Deliler sayfamız ise sizin olduğu gibi başkalarının da en çok dikkatin çekildiği köşe. Bu sayfayı hazırlamamızdaki amaç en başta şu: Kahta halkı onlara hiç bir zaman bildiğiniz anlamda "deli" olarak bakmaz. Halkımız tarafından çok sevilirler, iyi davranırlar, harçlıkları verilir... Biz de zaten sayfamızda "onlara deli demeye dilimizin varmadığı ...." şeklinde bir not düşürmüşüz. Kısaca onları Kahtamızın en önemli değerlerinden ve Kahtamızın en neşeli insanları olarak gördüğümüzden dolayı sitemize aldık. Başka herhangi kötü bir niyet ve amacımız yoktur.Bizde O insanlara bakış açısı çok farklı, Kahtalı olmayanların bunu anlaması çok zor oluyor" denildi.


ADIYAMANLILAR VAKFI DERGİSİ KAHTANET.COM'A GENİŞ YER VEREREK, SİTEMİZİ TANITTINURTOPU GİBİ BİR WEB'İMİZ OLDU!

Sitemiz yerel basında da bir çok defa konu oldu. OLAY, GERÇEK ve HABERDAR Gazeteleri değişik zamanlarda  kahtanet.com'a yer verdiler. "Nurtopu gibi bir webimiz oldu!" manşetli yazı ise en dikkat çeken haberler arasında idi.
Ayrıca Adıyaman Mercan TV de sitemizi konu eden bir haber yayınlamıştı. Sitemiz bir çok web sayfasında da yeralmakta ve dünyanın en iyi arama motoru GOOGLE'de 1.sırada bulunmaktadır. Kahta'yı tüm dünyaya tanıtan bu sitenizi siz de e-mail, facebook ve twitter gibi sayfalarınızda yer vererek destek olun.